חשיבותם של ויטמינים ומינרלים

הגוף שלנו זקוק לתזונה מאוזנת ובריאה כדי לקבל את כל מרכיבי התזונה החיוניים לו. התרחיש האידיאלי הוא שתצליחו למלא את כל צרכי הגוף דרך תזונה מאוזנת,  יחד עם זאת בשפע הקיים כיום מדובר באתגר לא פשוט הדורש בין השאר ידע כיצד לאזן בין המרכיבים שאנו אוכלים וכמובן משמעת גבוהה והקפדה יומיומית.

ויטמינים ומינרלים – משלימים את החוסרים

ויטמינים ומינרלים הינם בין המרכיבים החיוניים לבריאות שלנו. מחסור בהם עשוי להשפיע על תפקוד מערכות שונות בגוף כמו למשל על מערכת החיסון ואפילו על מצב הרוח שלנו.

אנו במדיטק מייצרים מגוון תרופות ותוספי תזונה שיכולים לעזור לכם להשלים את החוסרים.

פלוויטון (PLUVITON) – מולטיויטמין המכיל מגוון ויטמינים ומינרלים בטבליה אחת ליום להשלמה ולאיזון התזונה היומית שלכם. בהשוואה למולטיויטמינים אחרים, פלוויטון מכיל כמות גדולה יותר של ויטמין D וכן של ויטמין C וכמובן מכיל ויטמיני B ומינרלים חיוניים וביניהם אבץ.

ויטמין D מיוצר בעור שלנו בעת חשיפה לאור השמש בשעות מסוימות ביום. יחד עם זאת רבים מאיתנו סובלים ממחסור בויטמין D מסיבות שונות. ויטמין D חשוב במניעת מחלות שונות ולאחרונה פורסם כי יש לו השפעה מגנה מפני דלקות חריפות בדרכי הנשימה.

 • די -ויט (D-VIT) – סדרת תוספי ויטמין D במינונים שונים בטיפות או בטבליות.
 • ויטמין D3 1000 (VITAMIN D3 1000– תרופה ללא מרשם בטבליות, לתוספת ויטמין 3D ולטיפול משלים באוסטאופרוזיס. מכיל ויטמין D3 1000 יב"ל. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש

הזקוקים לתוספת ויטמיני B או לחומצה פולית מוזמנים להכיר את המוצרים הבאים:

 • טריקרדיה (TRICARDIA) – תוסף תזונה. מכיל טבליות ויטמיני B1B6 וחומצה פולית.
 • טריבמין (TRIBEMIN– תוספת ויטמינים מקבוצה B לטיפול בכאבים נוירולוגיים והפרעות מטבוליות. מכיל ויטמין B1 100 מ"ג, ויטמין B6  250 מ"ג, ויטמין 250  B12 מק"ג. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש
 • בי-סיקס 300 (B-SIX 300) – תוספת ויטמין B6 בטבליות. מכיל ויטמין 6B 300 מ"ג יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש
 • חומצה פולית 5 מ"ג (FOLIC ACID 5 mg) – לטיפול בחוסר חומצה פולית. מכיל חומצה פולית 5 מ"ג. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש

מגוון מוצרים לזקוקים לתוספת ברזל או הסובלים מאנמיה מחוסר ברזל:

 • איירון בייבי (IRON BABY) – תוסף תזונה – טיפות ברזל המיועדות למתן לתינוקות לפי הנחיות משרד הבריאות וטיפת חלב. איירון בייבי מכיל ברזל קל לעיכול בטעם טעים המגיע בבקבוקון לחיץ המאפשר טפטוף מבוקר ונוח.
 • פורול (FOROL) טבליות – מכיל ברזל וחומצה פולית ומיועד למניעה וטיפול באנמיה מחוסר ברזל ולשמירה על רמת חומצה פולית. מכיל חומצה פולית 0.4 מ"ג, וברזל 100 מ"ג. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.
 • פוריק הריון (FORIC PREGNANCY) טבליות – למניעה וטיפול באנמיה מחוסר ברזל ולשמירה על רמת חומצה פולית בעיקר בתקופת ההריון. מכיל חומצה פולית 0.4 מ"ג, וברזל 100 מ"ג. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.
 • פרו 15 (FERRO 15– סירופ המיועד לטיפול ומניעת אנמיה מחוסר ברזל בתינוקות. מכיל ברזל 15 מ"ג/5 מ"ל. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

מינרל נוסף שאנו מייצרים:

 • מגנזום (MAGNEZOOM) – תוסף תזונה – טבליות מגנזיום. מינרל חשוב המסייע למערכת השרירים והעצבים לתפקד באופן מיטבי.

למידע נוסף אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון 1-800-800-678.

*לפני שימוש במוצרים, יש לעיין בעלון המצורף למוצר. המידע אינו מחליף טיפול ומעקב רפואי.

יש להתייעץ עם רופא או רוקח לפני השימוש.

 
תרופה או תוסף- איזה ויטמין D תבחרו?

תרופה או תוסף – איזה ויטמין D תבחרו?

בקרב הקהל המקצועי ,רופאים, רוקחים ודיאטנים קלינים, התשובה ברורה- תרופה עומדת בסטנדרטים רגולטורים מחמירים וגבוהים בהשוואה לתוספי תזונה.
בשוק ישנם הרבה מוצרים המכילים ויטמין D אך ישנה חשיבות לעשות הבדלה בין תרופה לתוסף מזון. מה ההבדל בעצם?

להמשך קריאה »