תיאור מקרה: סילביה, סבלה למעלה מ- 50 שנה מאבנים בכליות, עד שקיבלה מהרופא המלצה להשתמש בקיי-ציטק

סילביה, כיום בת 69, סבלה מאבנים בכליות מגיל 12. לאחר שנים רבות של סבל רב עם אשפוזים וניתוחים רבים, החלה שימוש בקיי-ציטק בהמלצתו של הרופא.

סילביה בת 69 מראשון לציון.

סילביה סובלת מאבנים בכליות באופן כרוני מגיל 12, מעל ל- 50 שנה של סבל שבהן עברה 4 ניתוחים להוצאת אבנים מהכליה (PCNL) ו- 15 ריסוקי אבנים בדרכי השתן (Ureteroscopy).

סילביה מספרת כי במהלך השנים טופלה רבות באנטיביוטיקה בשל הזיהומים שנגרמו מהאבנים ואף הגיעה לאשפוזים רבים וממושכים בבתי חולים.

לפני שלוש שנים (ינואר 2019) היא הגיעה לבית חולים במצב מסכן חיים כאשר היא סובלת מכאבי תופת, חום גבוה מאוד, צמרמורות והקאות בלי הפסקה. היא אושפזה בטיפול נמרץ במצב קריטי בשל זיהום בדם, אי ספיקת כליות ואצירת שתן ונותחה.

לדבריה היא הגיעה למצב הזה מכיוון שהתייאשה מלבקר רופאים והחליטה לטפל בעצמה בסימפטומים: "הסיבה שהגעתי למצב הזה היא באשמתי כבר נמאס לי לראות רופאים וגם מבתי חולים והחלטתי שאני אטפל בעצמי". בכל פעם שהרגישה בסימפטומים, שלמדה להכיר במהלך השנים, היא בקשה מהרופאה מרשם לאנטיביוטיקה ובמידת הצורך מרשם לזריקה לשיכוך הכאבים.

לאחר ששוחררה מהאשפוז, היא המשיכה במעקב בבית החולים. סילביה מספרת שפגשה ברופא אורולוג נחמד שהופתע מכך שהיא סובלת כל כך הרבה שנים מאבנים בכליות ושעד כה לא שמעה ולא קבלה המלצה להשתמש בקפליות קייציטק. הוא אמר לה שאם תקפיד ליטול את הקפליות בבוקר ובערב לא תגיע יותר למצבים שעברה.

סילביה החלה להשתמש בקפליות קיי-ציטק בחודש יולי 2019 ומאז לא התפתחו אצלה אבנים חדשות, היא הפסיקה לסבול, לא נזקקה לאשפוז ולא לטיפול באנטיביוטיקה.

"מאז עברו כמעט שנתיים. מאותו יום אני לא יודעת מה זו אנטיביוטיקה, לא יודעת מה זה וולטרן, אני לא יודעת מה זה דלקות בשתן ובשנה הראשונה לשימוש בקיי-ציטק עשיתי כל חודש בדיקת שתן ויצאה לי שלילית לזיהום כאשר לפני כן האבנים היו עושות לי זיהומים בדרכי השתן והייתי על אנטיביוטיקה כל הזמן.

הגעתי אליכם ואתם באמת הצלתם אותי .

יש לי עוד 3 אבנים קטנטנות שהיו שם לאחר הניתוח האחרון לפני שהתחלתי להשתמש בקיי-ציטק. באולטרסאונד שעשיתי לפני כחודש אחת האבנים נהייתה קטנה קטנה.

אני מתמידה ליטול קיי-ציטק מאז 2019 ומאז לא היו לי לא כאבים, לא חום, לא צמרמורות, לא דלקות, לא לקחתי אנטיביוטיקה. לא היו זיהומים ולא ניתוחים. אין לי אבנים חדשות ואין זיהומים.

לפני כן, כל חודשיים - שלושה הייתי מבלה במיון ומ- 2010 עברתי כ 4-5 ריסוקים, בערך כל שנה-שנתיים.

כשאושפזתי ב 2019 בטיפול נמרץ היתה לי מסה של אבנים.

תשתמשו במוצר הזה כי עם המוצר הזה אני חיה מחדש, אני לא חיה בבתי חולים ולא בחדרי מיון ולא צריכה אנטיביוטיקות וזריקות וולטרן. אני ממליצה לכל מי שסובל כמוני לפנות אל הרופא ולבקש המלצה. עברתי גהינום והיום ברוך השם הכל טוב."

למידע נוסף על קיי-ציטק לחצו כאן.

למאמרים נוספים על אבנים בכליות לחצו כאן.

*אין במידע זה המלצה לטיפול רפואי. יש להיוועץ ברופא או רוקח.

*קיי-ציטק הינו תוסף תזונה המכיל פוטסיום ציטראט.
מידע בריא

    הנכם מוזמנים לשיחה ששווה לכם בריאות