מדיטק - Meditec
ראשי מוצרים עובדים מועדון לקוחות צור קשר
English English
המתן...

מדיטק   »  מוצרים לפי א-ב  »  בייביזים

בייביזים

להקלה על כאבי בטן וגזים על בסיס חומרים טבעייםטיפול בעצירות וגזים במיוחד לתינוקות
היחיד המכיל פפסין טבעי


התוויה:

התרופה מיועדת לטיפול בעצירות וגזים

כל כפית (5 מ"ל) מכילה:

Pepsin 1:10000 30 mg 
Sodium glycerolphosphate 40mg
Nicotinic acid 10 mg

 

 

מינון:

בהעדר הוראה אחרת מרופא המינון המומלץ הוא:
עד גיל שנה: 5 טיפות לפני האוכל, ו- 5 טיפות אחרי האוכל בכל ארוחה. (עד 50 טיפות ליום).
גיל 1-2 שנים: 20- 40 טיפות אחרי כל ארוחה.
גיל 2-5 שנים: 40- 60 טיפות אחרי כל ארוחה.
גיל 5- 14 שנים: חצי כפית עד כפית של 5 מ"ל אחרי כל ארוחה.
אין לעבור על המנה המומלצת
בטיפול בעצירות אם לא חל שיפור תוך שבוע יש לפנות לרופא.
אריזה מכילה: 40 מ"ל.

על כאבי בטן וגזים בתינוקות

 סימן לכאבי בטן וגזים אצל תינוקות זה בכי בלתי נשלט אצל תינוק בריא לחלוטין. תינוק שסובל מכאבי בטן וגזים הוא בדרך כלל מתחת לגיל חצי שנה, ובוכה יותר משלוש שעות ביום לפחות שלושה ימים בשבוע. גזים חזקים הם לא משהו שיכול לעשות נזק והם לא מחלה, אבל בדרך כלל זה מצב שמקשה מאוד על ההורים, וגם על התינוק עצמו.
 
 ייתכן שהבטן של התינוק הסובל מגזים תיראה תפוחה, ואפשר לראות שהתינוק מרים את רגליו לבטנו כשהוא בוכה.
 

למה יש תינוקות שסובלים במיוחד מגזים?

גזים חזקים אצל תינוקות אינו משהו שיש לו סיבה חד משמעית והסבר ברור. כ-20 אחוז מהתינוקות יסבלו מגזים, והמצב מופיע גם אצל תינוקות שמאכילים אותם חלב אם, וגם אצל כאלה שמאכילים אותם פורמולה. בנים ובנות סובלים מזה באופן שווה.
ייתכן שהגורם לגזים הוא שמערכת העיכול של התינוק היא טיפה רגישה או לא לגמרי מפותחת. במערכת העיכול של תינוק שזה עתה נולד יש מעט מאוד אנזימים ומיצי עיכול, כך שיכול להיות שגופו אינו לגמרי מוכן לעכל את החלב או הפורמולה, ועיכולם בכל זאת גורם לגזים כואבים. אפשר לשים לב שתינוקות הסובלים מגזים יבכו יותר לאחר שאכלו,
 
הרבה מדברים על כך שמה שאישה אוכלת בזמן שהיא מניקה את התינוק יכול לגרום לו לגזים וכאבי בטן. זה נכון בחלקו, כיוון שזה לא רק תינוקות שאוכלים חלב סובלים מגזים, אלה גם כאלה שאוכלים פורמולה. בכל זאת, אם אישה מניקה ורואה שתינוקה סובל מגזים חזקים, יש להימנע מגבינות, אוכל חריף, חיטה, אגוזים, תותים, שום, קפאין, אלכוהול, וירקות שגורמים גזים כמו ברוקולי, כרוב, וכרובית. כדי לראות אם משהו מהמאכלים האלה גורם לתינוקך גזים, תימנעי מלאכול את כולם במשך כמה ימים, ואם את רואה שהגזים משתפרים, תתחילי להוסיף מהמאכלים האלה לתפריט שלך אחד אחד, ותחכי כמה ימים לפני שאת מחזירה לתפריט שלך כל אחד מהם. אם התינוק יתחיל לסבול מגזים לאחר שהחזרת אוכל מסוים, אז תדעי למה הוא רגיש. הרגישות הזאת בדרך כלל תישאר עד לסביבות גיל שלושה חודשים, שאז מערכת העיכול של התינוק תהיה מפותחת יותר.
 
אם התינוק שלך אוכל פורמולה ויש לו גזים חזקים, תוכלי לנסות להחליף לו את סוג הפורמולה, ואולי גם בהתייעצות עם רופא לנסות במשך כמה ימים פורמולה שלא על בסיס חלב פרה ולראות אם זה עוזר, למרות שרוב הזמן זה פשוט לא תלוי בפורמולה ויעבור עם הזמן.

 

על החומרים הפעילים בבייביזים:

הפרשת חומצה ופפסין בקיבת היילוד נמוכה בחודשי חייו הראשונים. תוספת פפסין וחומצה בתקופה זו מסייעת לקיים פעולת עיכול ופירוק חלבון באופן יעיל יותר ומונעת היווצרות גזים במערכת העיכול. בייביזים מכיל פפסין שהוא אנזים פרוטאוליטי (מפרק חלבונים) וחומצת HCL השומרת על PH אופטימלי לפעולת הפפסין.
בייביזים מכיל גם ויטמין B3, המרחיב כלי דם במעיים ומשפר את ספיגת המזון. כמו- כן, מכיל התכשיר סודיום גליצרופוספאט המשפר את ספיגתן של חומצות השומן.
בייביזים המשלב בפעילותו פירוק חלבונים עם ספיגת מזון משופרת, תורם למניעת עצירות ע"י ייעול וקיצור הזמן בו שוהה המזון במעיים.


 למה להשתמש בבייביזים?


בחודשים הראשונים לחייהם סובלים תינוקות מכאבי בטן. מי לא מכיר את התמונה של תינוק המתפתל מכאבים וההורים מתבוננים, חסרי אונים. הרופאים מסבירים שמערכת העיכול של התינוק אינה בשלה דיה "זה יעבור" הם מבטיחים. ההורים מנסים לערסל, לטפוח, לרקוד ובסיכומו של עניין התינוק ממשיך לסבול וההורים אינם יודעים כיצד לעזור. בייביזים עוזר לתינוקך בחודשיו הראשונים ומטפל בעצירות וגזים.
בייביזים מכיל פפסין, חומר טבעי המפרק חלבונים ומסייע בתהליך העיכול.
הנסיון עם בייביזים הוא עשיר.

בייביזים! להקלה על תינוקך! מכיל פפסין ומטפל בגזים ועצירות.

יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

 לעיון בעלון לצרכן לחץ כאן


שלח לחבר שמור במועדפים גרסא להדפסה   לראש הדף

צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הודעה:
סקר
בטיפול בצלקת עם מי תתייעץ?

אנא המתן ...
מה חדש ?
קלבטן פורטה קפליות

קפלייה חזקה בעלת השפעה כפולה מהרגיל להקלה בשלשולים, כאבי בטן, גזים, בחילה וכאבים עוויתיים. מאושר גם למניעה של שלשול מטיילים. עוצמה כפולה - קפליה אחת, מנה שלמה.

meditec © כל הזכויות שמורות. מדיטק בריאות מתקדמת אליך. לשרות לקוחות מדיטק ולקבלת ייעוץ, צלצלו עכשיו 1-800-800-678

Internet Fullpower Site By Internet Fullpower חברת בניית אתרים